35-312, Rzeszów, Polska
+48 602 389 748; fax: +48 17 783 70 46
webadmin@itgraf.com.pl

Pytania

FAQ

Szukasz odpowiedzi na swoje pytanie? Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy w jednym mie-
jscu większość pytań i odpowiedzi odnośnie hostingu oraz związanych z nim usług.
Odpowiedź

Nie stosujemy okresów testowych. Jedyną możliwością jest wykupienie konta Hosting Litte na okres 3 miesięcy. Konta są bardzo tanie, dlatego nie stosujemy żadnych okresów testowych.

Odpowiedź

Tak, panel administracyjny jest dostępny pod następującym adresem: http://panel4.webd.pl:2082
login: demo1
hasło: webd.pl

Odpowiedź

Zawsze domyślnie adres strony www będzie wyglądać następująco: www.nazwa_strony. …. natomiast adres mail: Twój_login@Twój_login. …. . Jeżeli jednak Użytkownik będzie posiadał własną domenę to adresy Jego strony oraz poczty elektronicznej będą w Jego domenie.

Odpowiedź

Nie, jednak wypełniając formularz rejestracyjny prosimy dodatkowo podać nazwę subdomeny.
Ma to uzasadnienie tylko wtedy gdy login ma mieć więcej niż 8 znaków.

Odpowiedź

Każdy Użytkownik ma możliwość ustawienia indywidualnie swojego konta. Wszystkie konta są elastyczne pod tym względem. Oznacza, to że kupując pewną przestrzeń dyskową każdy jej właściciel może ją dowolnie zagospodarować na usługi mail, www, ftp czy bazy MySQL.

Odpowiedź

Konto może zostać zablokowane. Należy na bieżąco monitorować wykorzystany transfer w panelu adminstracyjnym. W większości jednak nie stosujemy takich rozwiązań. Są to wyjątkowe sytuacje.

Odpowiedź

Tak, zdajemy sobie sprawę, że nie dając okresu testowego wiele osób chciałoby przetestować nasze usługi na najtańszym oferowanym przez nas koncie. Na początek sugerujemy wykupić dowolne konto (zgodnie z własnymi potrzebami) na okres 3 miesięcy, a po tym czasie wydłużyć o dowolny okres zgodnie z naszym cennikiem. W trakcie trwania usługi przejście na inny pakiet w obrębie danego konta wiąże się z wniesieniem nowej opłaty.

Odpowiedź

Nie stosujemy żadnych ograniczeń dla plików, natomiast przesyłana poczta nie może być jednorazowo większa niż 50MB.